Volné pracovní místo  Mistr strojař (1 směna)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Řídit výrobní činnosti provozu v oblasti omílání, tryskání a galvanických předúprav
Odpovědnost za provoz výroby ocelových konstrukcí
Řídit a koordinovat činnosti podřízených
Spolupracovat při zavádění nových výrobků a technologií do procesu výroby
Provádět optimalizaci výroby a výrobních postupů

Požadujeme

Máte již zkušenosti na pozici strojírenského mistra a hledáte stabilní práci? Pokud máte znalosti z oblasti povrchových předúprav a galvanických procesů, je to velkou výhodou stejně jako základy AJ či/a NJ. Zajímavý plat a benefity + další odborný rozvoj.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Měsíční bonusy za docházku
Příspěvek na životko a penzijko
Hrazené jazykové kurzy
Zajímavé akce pro zaměstnance
Místo výkonu práce: region Bystřice nad Pernštejnem

Jiná sdělení

CHCETE VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME.